NIERUCHOMOŚCI INWESTYCJE

J.W. Construction z kolejną ekoinwestycją na Białołęce

Published

on

Osiedle ECOBerensona powstanie na warszawskiej Białołęce, fot. J.W. Construction

J.W. Construction ruszył właśnie ze sprzedażą mieszkań na osiedlu ECOBerensona. To kolejna już inwestycja mieszkaniowa, którą spółka realizuje bazując na prefabrykatach z drewna. Deweloper proponuje ekorozwiązania mające zapewnić niższe opłaty za energię, ogrzewanie oraz ciepłą wodę, dzięki pompom ciepła i instalacji systemu fotowoltaicznego.

Budowa osiedla podzielona jest na dwa etapy. Na początku J.W. Construction wybuduje cztery, trzykondygnacyjne budynki. Z czego, trzy z nich będą miały garaże podziemne, wykonane w technologii tradycyjnej. A więc, łącznie do oferty trafi 131 mieszkań o metrażach od 26 do 66 mkw. Do dyspozycji mieszkańców będą 82 miejsca postojowe w garażu oraz 53 naziemne. Natomiast drugi etap obejmie 138 mieszkań. Do tego jeden lokal usługowy przeznaczony na sklep spożywczy. Budynki powstaną w technologii modułowej drewnianej, przyjaznej dla środowiska i dla mieszkańców.

Nowe mieszkania na Białołęce od J.W. Construction

Warszawska Białołęka jest coraz częściej wybierana przez deweloperów mieszkaniowych. Pod koniec lipca, J.W. Construction, wprowadził do sprzedaży mieszkania w zlokalizowanej tu inwestycji Naturalnie Aluzyjna. To, że kolejny projekt, ECOBerensona, powstanie także w tej samej dzielnicy nie jest przypadkiem.

Advertisement

— Białołęka jest jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic stolicy. Mieszkańcy cenią ją z uwagi na nowoczesną zabudowę, bogatą infrastrukturę handlowo-usługową i coraz lepszą komunikację z innymi częściami miasta. Dużą część Białołęki zajmują tereny zielone: parki, rezerwaty, lasy oraz skwery. Nasze ekologiczne, kameralne inwestycje doskonale wpisują się w to zielone otoczenie — skomentowała Małgorzata Ostrowska, dyrektorka Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction.

Deweloperzy coraz częściej proponują ekologiczne rozwiązania

Deweloper zapewnia, że zarówno technologia szkieletowa, jak i naturalne materiały sprawiają, że budynki są przyjazne środowisku i praktycznie bezemisyjne. Dlatego, do budowy spółka użyje naturalnych, podlegających recyklingowi materiałów, jak drewno i wełna mineralna, która zapewni optymalne właściwości cieplne. Natomiast płyty gipsowo-włóknowe, produkowane na bazie naturalnych surowców, przy wykorzystaniu biotechnologii bazującej na naturalnych komponentach, są wolne od formaldehydu czy sztucznych barwników.

Reprezentantka spółki, Małgorzata Ostrowska, podsumowała walory ekologicznych rozwiązań:

Advertisement

— Zastosowane ekorozwiązania charakteryzują się nieporównywalnie większą efektywnością energetyczną w porównaniu do tradycyjnego budownictwa. Pompy ciepła, instalacja fotowoltaiczna, ogrzewanie podłogowe to udogodnienia, dzięki którym mieszkańcy Osiedla ECOBerensona sporo zaoszczędzą na rachunkach za ogrzewanie, ciepłą wodę czy oświetlenie.

Więcej o inwestycji ECOBerensona na stronie dewelopera.

Advertisement

najpopularniejsze

Exit mobile version