Connect with us

Reklama w developermagazine.pl

developermagazine.pl, to jeden z liderów wśród portali poświęconych w całości tematom związanym z branżą deweloperską. Jako jedyni łączymy wiadomości branżowe oraz ważne informacje dla osób zainteresowanych kupnem mieszkania lub inwestycją w nieruchomości.
To pozwala na dotarcie do czytelników zawodowo związanych z inwestycjami deweloperskimi, jak i osób poszukujących mieszkań.

Kontakt z działem reklamy developermagazine.pl
reklama(at)developermagazine.pl

Prezentacja inwestycji lub spółki
Materiał natywny, opisujący inwestycję/firmę, zawierający tekst do 5000 znaków, galerię zdjęć, film reklamowy, odnośniki do strony dewelopera i strony inwestycji. Artykuł znajduje się przez 24h wśród 3 wyróżnionych na stronie głównej, następnie 24h w określonej kategorii na stronie głównej i pozostaje na stałe w serwisie developermagazine.pl

Artykuł sponsorowany
Zagwarantowana publikacja informacji prasowej, jako najważniejszego tekstu na stronie głównej serwisu przez 24 godziny. Następnie przez 24h w określonej kategorii na stronie głównej. Tekst pozostaje na stałe w serwisie developermagazine.pl

Foto/wideoprezentacja
Publikacja materiałów zdjęciowych lub wideo w sekcji „eye on real estate” na stronie głównej serwisu przez 24h. Materiał może zawierać również krótki opis inwestycji, do 1200 znaków.

Billboard reklamowy
Reklama (maks 750×100 pikseli) w formie graficznej statycznej lub animowanej znajdująca się w centralnej części strony. Możliwe miejsca: pod tematami głównymi (1), pod sekcją „nieruchomości informacje” (2), pod sekcją „jak kupić mieszkanie” (3), pod sekcją „eye on real Estate” (4). Czas emisji 48h.

Dedykowana sekcja na stronie głównej
Tematyczna sekcja na głównej stronie developermagazine.pl. Opracowana i redagowana przez dziennikarzy w tematyce uzgodnionej z partnerami. Zawiera ok. 20 artykułów i materiałów multimedialnych.

Obsługa medialna wydarzenia
Realizowana przez doświadczony zespół dziennikarzy, fotoreporterów, grafików, operatorów, montażystów. Na stronie głównej developermagazine.pl pojawiają się m.in. relacja, fotorelacja, wywiady, materiały wideo.

Raport wizerunkowy spółki/osoby
Przygotowany na podstawie publikacji w mediach oraz kanałów informacyjnych klienta. Ocena artykułów i wzmianek w social media. Analiza tematyki, zasięgów, odbioru przez użytkowników. Raport zawiera również rekomendację kanałów i tematyki przyszłej dystrybucji informacji.

Marketing inwestycji
Stworzenie strony www, landing page, kampanie reklamowe, spoty reklamowe, public relations, zakup mediów, obsługa fotograficzna. Wsparcie sprzedaży poprzez strategię cenową, procedury sprzedażowe i posprzedażowe, optymalizacja projektów mieszkań, wizualizacje 3d i wirtualne spacery, materiały sprzedażowe i promocyjne. Działaniami zajmuje się nasz partner biznesowy, firma od kilkunastu lat obsługująca inwestycje deweloperskie, Hola Dali.

Analiza konkurencji
Informacje o obecnych oraz przyszłych inwestycjach w rejonie planowanej inwestycji. Analiza zawiera m.in.: nazwy inwestorów, nazwy osiedli, zdjęcia lub wizualizacje, etapowanie inwestycji, liczbę posiadanych i sprzedanych lokali, powierzchnie, terminy realizacji, udogodnienia dla klientów. Działaniami zajmuje się nasz partner biznesowy, firma od kilkunastu lat obsługująca inwestycje deweloperskie, Hola Dali.