Connect with us

EYE ON REAL ESTATE

Osiedle Komedy

Published

on

Osiedle Komedy, fot. Dom Development

EYE ON REAL ESTATE

Lokum Porto, Wrocław

Published

on

By

Lokum Porto usytuowane jest na Starym Mieście we Wrocławiu. Łączy w sobie zalety położenia nieopodal rzeki i terenów rekreacyjnych z wygodą życia w sąsiedztwie centrum. Do tego na terenach intensywnie rozwijającej się Kępy Mieszczańskiej.

To doskonała lokalizacja zapewniająca dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej i zaplecza edukacyjnego. W pobliżu wrocławskiego osiedla znajdują się przedszkola i szkoły, a także obiekty sportowe. Są to Hala Widowiskowo-Sportowa Orbita z basenem, torem wrotkarskim ilodowiskiem, korty tenisowe przy ul. Lubińskiej czy Harcerski Ośrodek Wodny Zatoka. Niewielka odległość dzieli je również od Centrum Handlowego Magnolia Park. Na artystycznej mapie okolicy ważnymi punktami są Muzeum Współczesne Wrocław, Akademia Muzyczna oraz Scena Teatru Polskiego przy Dworcu Świebodzkim.

W odznaczających się stonowaną estetyką budynkach powstaną funkcjonalne mieszkania. Metrażach mieszczą się w przedziałach od 27 do 120 m². Są to  zarówno mniejsze, jedno- i dwupokojowe, jak również większe: trzy- , cztero- , a nawet pięciopokojowe. Posiadają przestronne balkony i tarasy. Największe mają powierzchnie nawet 76 m².

Advertisement

Części wspólne z eleganckimi klatkami schodowymi i nowoczesnymi windami charakteryzować się będą wyjątkowym standardem. Na dodatek poczucie bezpieczeństwa zapewni monitoring osiedla. Natomiast wygodne parkowanie samochodu umożliwią miejsca postojowe  garażach podziemnych.

W Lokum Porto płynnie przenikać się będą dwa światy łagodna natura i tętniące życiem miasto. Dlatego położenie niedaleko ścisłego centrum pozwoli mieszkańcom swobodnie korzystać z jego atrakcyjnej oferty kulturalnej i rozrywkowej. W zasięgu ręki jest Hala Orbita miejsce koncertów, targów i imprez sportowych, oraz plaża miejska HotSpot Beach Bar – popularna wśród miłośników zabawy i relaksu na świeżym powietrzu. W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się także liczne ośrodki biznesowe i biurowe oraz Centrum Handlowe Magnolia Park ze sklepami, kinem i restauracjami.

Inwestorem jest Lokum Deweloper.

Advertisement
Continue Reading

EYE ON REAL ESTATE

CITYFLOW, Warszawa

Published

on

By

Osiedle CITYFLOW w Warszawie, fot. OKAM

W warszawskiej dzielnicy Wola, pod adresem Redutowa 9 powstaje niezwykłe miejsce do życia, CITYFLOW. Ten nowatorski projekt łączy zalety mieszkania w wielkim mieście z sielanką znaną ze wzgórz Toskanii.

Mieszkańcy nowej inwestycji znajdą tu spokój i propozycję wielu różnorodnych form odpoczynku na świeżym powietrzu, pozostając przy tym w centrum wydarzeń stolicy.

Pierwszy etap projektu zakłada 334 mieszkania w 2 budynkach 8-piętrowych. Oferuje metraże od 29 do 193 m2, w tym penthouse’y na ostatnich kondygnacjach z tarasami również na dachu. A wszystko w otoczeniu zieleni. Więcej informacji na stronie inwestycji CITYFLOW.

Advertisement

Zobacz inną inwestycję w Warszawie w naszym artykule Nowoczesne domy pod Warszawą

Advertisement
Continue Reading

EYE ON REAL ESTATE

Osiedle Solipska

Published

on

By

Osiedle Solipska w Warszawie, fot. Dom Development

Mieszkania znajdujące się w dzielnicy Włochy w Warszawie. OSiedle Solipska od Dom Development.

Continue Reading
Advertisement
Advertisement
Advertisement

na skróty

Advertisement
Advertisement
Advertisement

najpopularniejsze