Connect with us

EYE ON REAL ESTATE

Osiedle Komedy

Published

on

Osiedle Komedy, fot. Dom Development

EYE ON REAL ESTATE

Smolna, Invest Komfort

Published

on

By

Osiedle Smolna w Sopocie dewelopera Invest Komfort, fot. mat. prasowe

Inwestycja zlokalizowana jest w Sopocie, na skraju lasu, z dala od turystycznych szlaków i gwaru miasta. Smolna od Invest Komfort oferuje mieszkańcom ciszę, spokój i czyste powietrze. Niedaleko stąd do malowniczych miejsc Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, takich jak Przełęcz Lipowa, Wężowa Ścieżka czy Wzgórze Eryka.

— Elegancka prostota i powściągliwość form, cechujące skandynawską architekturę i design, łączą się tu z dalekowschodnim harmonijnym współistnieniem domu i natury — opisuje osiedle inwestor. Tutaj to przyroda ma odgrywać pierwszoplanową rolę. O spokój mieszkańców i codzienne wyciszenie zadba zieleń obecna tu przez cały rok.

Invest Komfort prowadzi działalność deweloperską od 1995 roku. Od początku, spółka zrealizowała 50 inwestycji. Podsumowując, deweloper zrealizował ponad 7 000 lokali mieszkalnych i usługowych o łącznej powierzchni ponad 468 tys. mkw.

Advertisement

Interesują cię inwestycje z rynku pierwotnego? Sprawdź kategorię Nieruchomości Inwestycje.

Continue Reading

EYE ON REAL ESTATE

Dolnych Młynów, NOHO Investment

Published

on

By

Inwestycja Dolnych Młynów 10 w Krakowie to najbardziej prestiżowy projekt NOHO Investment. Deweloper zrewitalizuje budynki dawnej Fabryki Cygar i Wyrobów Tytoniowych. Powstaje tu nowoczesny kompleks apartamentowo-usługowy z częścią gastronomiczną i pięciogwiazdkowym hotelem.

— Rewitalizacja jakiej w Krakowie jeszcze nie było — zapowiada NOHO Investment. Spółka zrealizuje tu obiekt z apartamentami ultra premium. Na terenie inwestycji ma znaleźć się koncept gastronomiczny na najwyższym europejskim poziomie. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji prywatną salę kinową, salę fitness, pokój klubowy czy saunę.

Continue Reading

EYE ON REAL ESTATE

Lokum Porto, Wrocław

Published

on

By

Lokum Porto usytuowane jest na Starym Mieście we Wrocławiu. Łączy w sobie zalety położenia nieopodal rzeki i terenów rekreacyjnych z wygodą życia w sąsiedztwie centrum. Do tego na terenach intensywnie rozwijającej się Kępy Mieszczańskiej.

To doskonała lokalizacja zapewniająca dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej i zaplecza edukacyjnego. W pobliżu wrocławskiego osiedla znajdują się przedszkola i szkoły, a także obiekty sportowe. Są to Hala Widowiskowo-Sportowa Orbita z basenem, torem wrotkarskim ilodowiskiem, korty tenisowe przy ul. Lubińskiej czy Harcerski Ośrodek Wodny Zatoka. Niewielka odległość dzieli je również od Centrum Handlowego Magnolia Park. Na artystycznej mapie okolicy ważnymi punktami są Muzeum Współczesne Wrocław, Akademia Muzyczna oraz Scena Teatru Polskiego przy Dworcu Świebodzkim.

W odznaczających się stonowaną estetyką budynkach powstaną funkcjonalne mieszkania. Metrażach mieszczą się w przedziałach od 27 do 120 m². Są to  zarówno mniejsze, jedno- i dwupokojowe, jak również większe: trzy- , cztero- , a nawet pięciopokojowe. Posiadają przestronne balkony i tarasy. Największe mają powierzchnie nawet 76 m².

Advertisement

Części wspólne z eleganckimi klatkami schodowymi i nowoczesnymi windami charakteryzować się będą wyjątkowym standardem. Na dodatek poczucie bezpieczeństwa zapewni monitoring osiedla. Natomiast wygodne parkowanie samochodu umożliwią miejsca postojowe  garażach podziemnych.

W Lokum Porto płynnie przenikać się będą dwa światy łagodna natura i tętniące życiem miasto. Dlatego położenie niedaleko ścisłego centrum pozwoli mieszkańcom swobodnie korzystać z jego atrakcyjnej oferty kulturalnej i rozrywkowej. W zasięgu ręki jest Hala Orbita miejsce koncertów, targów i imprez sportowych, oraz plaża miejska HotSpot Beach Bar – popularna wśród miłośników zabawy i relaksu na świeżym powietrzu. W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się także liczne ośrodki biznesowe i biurowe oraz Centrum Handlowe Magnolia Park ze sklepami, kinem i restauracjami.

Inwestorem jest Lokum Deweloper.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Advertisement
Advertisement

na skróty

Advertisement
Advertisement
Advertisement

najpopularniejsze